Co byste měli vědět o Max?

Max je obsáhlá streamovací platforma pro Vaše PC, tablet, chytrý telefon nebo Smart TV. Od teď můžete sledovat ty nejlepší filmy a seriály HBO 24 hodin denně, sedm dní v týdnu kdekoliv a kdykoliv.

Součástí Maxu bude i sledování Olympijských her v Paříži 2024.

Kdykoliv a kdekoliv

Max nabízí okamžitý a neomezený přístup k filmům a všem dílům úspěšných seriálů HBO kdykoliv a kdekoliv

Uvidíte jako první

Možnost zhlédnout některé z nejlepších pořadů ještě před televizní premiérou

042 - Devices Created with Sketch.

Až na 2 zařízeních

Neomezený počet připojených zařízení, souběžné vysílání na 2 zařízeních

Velké množství obsahu

Více než 13 000 hodin převratné zábavy

Dětská ochrana

Bezpečné řešení, které chrání děti a rodičům umožňuje mít snadnou kontrolu

Vždy česky

V původním znění s titulky nebo v českém jazyce

Jak můžete získat Max?

Max nyní můžete mít bez poplatku! Jako bonus k balíčkům HBO Pak a HBO Max Pak, získáte přístup do online knihovny Max a vychutnáte si tak největší filmové trháky a seriály HBO kdekoliv a kdykoliv.

Přihlaste se do zákaznické zóny Můj freeSAT (pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat zde). V části Můj profil přejděte na kategorii „Přístup do portálu Max" a vygenerujte si kód pro přístup do služby Max. Aplikaci Max si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu nebo tabletu, který je podporovaný službou Max. Pokud budete chtít sledovat filmy a seriály na svém osobním počítači, navštivte www.max.com. Aplikaci Max najdete také předinstalovanou v podporovaných Smart TV (seznam podporovaných zařízení naleznete na stránkách www.max.com).

Max je on-line služba, která vyžaduje připojení k internetu. Náklady na internet hradí odběratel. Zkontrolujte si pravidla a podmínky Vašeho internetového poskytovatele a/nebo Vašeho mobilního operátora. Služba Max je omezena na jeden účet zákazníka freeSAT. Zákazníci si mohou registrovat více zařízení, ale současně obsah sledovat jen na dvou z nich zároveň. Aplikace Max je k dispozici na AppStore pro iOS a na Google Play pro Android. Seznam podporovaných zařízení a veškeré podmínky používání služby MAX najdete vždy na stránkách Max.

HBO Max se mění na Max!

HBO Max se proměnil v Max. Co to pro vás jako stávajícího diváka znamená?

Když si otevřete aplikaci HBO Max, uvidíte oznámení, že si máte stáhnout novou aplikaci Max. Pokud se díváte přímo na webu na hbomax.com budete automaticky přesměrováni na max.com

Přihlašovací údaje k novému Maxu zůstanou stejné jako do dosavadního HBO Max.

Vaše profily, historii sledování a Můj seznam přeneseme na Max, ať můžete pokračovat přesně tam, kde jste přestali.

Nové podmínky užívaní, které platí od 21. 5. 2024, a všechny potřebné informace najdete na max.com

Nepamatujete si přihlašovací údaje?

Přihlašovací údaje si obnovíte snadno přímo na hbomax.com. Klikněte na tlačítko Přihlásit se a následně na Zapomenuté heslo, zadejte vaši e-mailovou adresu, kterou jste zadávali při registraci na stránkách HBO a potvrďte. Na váš e-mail vám zašleme podrobný postup jak heslo obnovit.

Mohu si dokoupit nový balíček „doplněk Sport“ s programy Eurosport 1 a Eurosport 2?

Žádný problém! Doplněk Sport si můžete snadno dokoupit přímo u Maxu na max.com nebo v nové aplikaci Max. Pozor! Doplněk Sport si nelze předplatit a sledovat samostatně – vždy musí být využíván současně s předplaceným balíčkem freeSATu, který obsahuje HBO programy (balíčky HBO Pak a HBO Max Pak) a je potřeba mít aktivovanou službu Max. V případě, že vám předplatné tohoto balíčku od freeSATu vyprší, bude vám automaticky zrušen i doplněk Sport. Případné nevyčerpané předplatné vám bude následně vráceno.