Navigace

O freeSAT

Společnost Canal+ Luxembourg S. à r.l. je poskytovatelem služeb satelitního televizního vysílání vysoké kvality se sídlem v Lucemburku, evropském hlavním městě satelitních služeb.

Společnost Canal+ Luxembourg S. à r.l. poskytuje svým zákazníkům v České republice a na Slovensku více kanálů, lepší obsah, zákaznické služby, vynikající kvalitu zvuku a křišťálově čisté programy ve vysokém rozlišení pod názvem freeSAT.

freeSAT je součástí společnosti Canal+ Luxembourg S. à r.l.

Služby

Služby freeSAT zahrnují:

  • Více než 130 TV programů
  • HD programy
  • Příjem signálu ze satelitu Astra 23,5°E a 19,2°E
  • Prémiové programové TV stanice jako HBO, Cinemax , Filmbox Extra a Filmbox Premium
  • Obsah pro dospělé
  • Internetová televize Skylink Live TV v ceně

Konkrétní informace o nabízených službách a kontaktní údaje pro jednotlivé země najdete zde.

freeSAT Slovensko

M7 Group

Skupina M7 Group vlastněná společností Canal+ je jedním z největších evropských provozovatelů satelitních a IP televizních platforem a v různých zemích vystupuje pod různými značkami: freesat a Skylink v České republice a na Slovensku, Canal Digitaal v Nizozemsku, TV Vlaanderen a TeleSat v Belgii, UPC Direct v Maďarsku, FocusSat v Rumunsku, HD Austria v Rakousku a Diveo v Německu. Všechny značky nabízejí klientům balíčky na míru, které jsou přizpůsobené místní kultuře a jazyku v těchto zemích. Dnes M7 Group poskytuje více než 3 milionům zákazníků stovky satelitních a IP rádiových a televizních služeb v digitální, HD a UHD kvalitě. Skupina M7 také poskytuje širokopásmové a telefonní služby svým zákazníkům v Nizozemsku, Belgii a Maďarsku. M7 Platform Services poskytuje provozovatelům komplexní distribuční řešení pro DTH, kabelový a IPTV příjem. Více informací na www.m7group.eu.