freesat CZ

Společnost UPC DTH S.à r.l. je poskytovatelem služeb satelitního televizního vysílání vysoké kvality se sídlem v Lucemburku, evropském hlavním městě satelitních služeb. Poskytuje služby v Maďarsku, České republice a Slovensku a spravuje rovněž služby poskytovatele satelitního televizního vysílání v Rumunsku. Její služba Direct-To-Home (DTH), na maďarském trhu známá pod názvem UPC Direct, na českém a slovenském trhu freeSAT a v Rumunsku Focus Sat si získala více než 840 000 zákazníků (k prosinci 2016). Společnost UPC DTH S.à r.l. svým zákazníkům nabízí více kanálů, lepší obsah, zákaznické služby vyhrávající ceny, vynikající kvalitu zvuku a křišťálově čisté programy ve vysokém rozlišení.

UPC DTH S.à r.l. je součástí společnosti M7 Group S.A.

Služby

Služby UPC DTH s.à.r.l. zahrnují:

  • Více než 120 TV programů
  • HD programy
  • Prémiové programové TV stanice jako HBO, Cinemax , Filmbox Extra a Filmbox
  • Obsah pro dospělé

Konkrétní informace o programech, nabízených produktech a kontaktních údajích na tomto trhu najdete na Vaší freeSAT webové stránce.

Slovensko

M7 Group

M7 Group je jedním z největších evropských provozovatelů satelitních a IP televizních platforem a v různých zemích vystupuje pod různými značkami: freesat a Skylink v České republice a na Slovensku, Canal Digitaal v Nizozemsku, TV Vlaanderen a TeleSat v Belgii, UPC Direct v Maďarsku, FocusSat v Rumunsku, HD Austria v Rakousku a Diveo v Německu. Všechny značky nabízejí klientům balíčky na míru, které jsou přizpůsobené místní kultuře a jazyku v těchto zemích. Dnes M7 Group poskytuje více než 3 milionům zákazníků stovky satelitních a IP rádiových a televizních služeb v digitální, HD a UHD kvalitě. Skupina M7 také poskytuje širokopásmové a telefonní služby svým zákazníkům v Nizozemsku, Belgii a Maďarsku. M7 Platform Services poskytuje provozovatelům komplexní distribuční řešení pro DTH, kabelový a IPTV příjem. Pro více informací: www.m7group.eu.

^M