Satelitní anténa – nasměrujte ji na náš satelit

Satelitní televize pracuje na základě signálů, které přijímá přímo satelitní anténa instalovaná venku, nasměrovaná na satelit Astra 23,5°E a 19,2°E. Z tohoto důvodu není potřeba žádná zvláštní infrastruktura v okolí Vašeho domu nebo bytu. Stačí přepojit satelitní anténu se satelitním přijímačem, z něho připojit kabel k televizoru – a všechno je nastavené! Satelitní televize navíc vyžaduje jen anténu malé velikosti, už od průměru 80 cm. A freeSAT spolupracuje s místními autorizovanými prodejci, kteří umí poskytnout profesionální instalaci a servis těchto zařízení, jakož i připravit výhodné nabídky, které Vám ulehčí přechod na naše služby.

Najít prodejce

Smart karta

Televizní signál naší služby je šifrovaný. Odšifrování signálu je možné se smart kartou, která je součástí dodávky s náležitostmi k Vašemu programovému balíčku. Smart karta má tvar a velikost kreditní karty a obsahuje čip, který umožňuje satelitnímu přijímači nebo modulu CI+ ověřit si účastníka a poskytnout mu předplacené televizní služby. Podobným způsobem funguje například SIM karta ve Vašem mobilním telefonu. Nárokovat si můžete jen služby na základě informací dostupných na čipové kartě.

Zobrazit balíčky
#

Satelitní přijímač

S pronájmem satelitního přijímače od freeSAT dostanete náhradní přijímač v případě poruchy a taktéž Vám vždy bude automaticky aktualizován seznam programů. Satelitní přijímač od freeSAT umožňuje také jednoduché softwarové aktualizace metodou OTA (over the air), díky kterému budete mít vždy přístup k nejnovějším funkcím a nejlepší televizní zážitek.

Zobrazit balíčky
#

Více TV

Skoncujte s bojem o dálkové ovládání! Více TV v místnostech Vaší domácnosti Vám umožní vidět cokoliv a kdekoliv chcete, zatímco ostatní spokojeně sledují svůj vlastní program. Na jednu smlouvu freeSAT můžete zapojit až 2 televizory.

Vyberte si z našich balíčků
#

Profesionální instalační služby

Instalace služby freeSAT je zabezpečená prostřednictvím sítě profesionálních autorizovaných prodejců. Najdete je po celé krajině. A konkrétně toho, který je nejblíže k Vám, pomocí naší mapy prodejců. Naši autorizovaní prodejci mají právo prodávat a instalovat službu se satelitním vybavením v návaznosti na průmyslové standardy a poskytnou Vám základní školení o jejím používání. Chcete k nám přejít od svého současného poskytovatele satelitních služeb? Je to velmi jednoduché - freeSAT Vám navrhne nabídku, která Vám vykompenzuje náklady s tím spojené.

Vyberte si z našich balíčků
#