Nový program CANAL+ Sport je přístupný na satelitu Astra.
Zpět na seznam novinek

Nový program CANAL+ Sport je přístupný na satelitu Astra.

3. 8. 2022


Do naší nabídky přibyl nový program CANAL+ Sport, se kterým diváci zažijí v přímém přenosu všechny zápasy nejvyšší anglické fotbalové soutěže – PREMIER LEAGUE. Zákazníci program najdou v našem novém programovém balíčku freeSAT Kombi+.

Pro sledování programu CANAL+ Sport a všech ostatních programů z balíčku Kombi+ je nutné mít nastavenou satelitní anténu tak, aby přijímala signál ze satelitu Astra 23,5°E a 19,2°E.

Pokud již jste zákazníkem freeSATu a nepřijímáte signál ze satelitu Astra, kontaktujte prosím nejdříve naše zákaznické centrum prostřednictvím chatu nebo na telefonním čísle 222 999 900.

Zákazníci, kteří již signál ze satelitu Astra přijímají, si mohou balíček Kombi+ ihned objednat na portálu Můj freeSAT a CANAL+ Sport si naladit s ostatními novými programy.

Satelitní přijímače a TV s funkcí FastScan

Zákazníci, kteří pro příjem freeSAT používají satelitní přijímač vybavený funkcí automatického ladění programů (tzv. FastScan), se laděním zabývat nemusí – 4. 8. v 18:00 jim na předvolbě 4 začne hrát již živé vysílání programu CANAL+ Sport CZ. V opačném případě je potřeba vypnout satelitní přijímač na 5-10 minut do pohotovostního režimu (stand-by).

Jak spustíte funkci FastScan? Více informací najdete zde.

Přijímače a TV bez funkce FastScan

Zákazníci, jejichž satelitní přijímač není vybaven funkcí FastScan, si mohou program CANAL+ Sport naladit manuálně – při ladění doporučujeme postupovat podle návodu k obsluze přijímacího zařízení a použít níže uvedené parametry pro naladění.

Satelit Astra 23,5°E / Kmitočet 11 973 MHz / Polarizace Vertikální / FEC 2/3 / Symbolová rychlost 29 900 / Norma DVB-S2, 8PSK / Pilot OFF

Více informací o ladění programů najdete zde.

Pokud se bude hrát více zápasů souběžně, zákazníci je všechny uvidí na dočasných zápasových streamech v internetové televizi Skylink Live TV. Jak si aktivovat Skylink Live TV, která je pro všechny satelitní zákazníky automaticky součástí satelitního předplatného, najdete zde.

 

Váš freeSAT