Objednávka

 1. Jaký balíček si mohu zvolit?

  Už od balíčku freeSAT Smart si můžete užívat pestrou nabídku více jak 90 televizních kanálů, mnohé z nich dokonce ve vysoké HD kvalitě. Pro náročnější diváky je k dispozici balíček freeSAT Multi, který nabízí ještě více programů než balíček freeSAT Smart a pro větší televizní fajnšmekry je tady freeSAT Kombi+, který nabízí více jak 120 programů nebo pak balíčky Kombi+ Apple TV+ nebo Premium.

  Pro nejnáročnější zákazníky navíc nabízíme možnost aktivovat si další prémiové balíčky. V současné nabídce najdete HBO Pak (3 prémiové filmové kanály HBO + online služba HBO Max), HBO Max Pak (3 filmové kanály HBO   online služba HBO Max a navíc 2 kanály Cinemax) anebo freeSAT Active (3 kanály pro dospělé) a pro maďasrké nadšencu je zde Maďarský balíček.

 2. Jak si objednat služby freeSAT?

  Službu freeSAT je možné objednat online na stránce www.freesat.cz, prostřednictvím telefonu, kontaktováním našeho klientského centra anebo u našich obchodních partnerů. Jejich aktuální seznam a kontaktní údaje naleznete zde.

 3. Kolik přípojek je možné si objednat?

  Pro každou televizi je potřebné mít od nás jednu dekódovací kartu. Na jednu smlouvu je možné využívat celkem 2 přípojky (1 hlavní a 1 další karta). Přičež další karta je zpoplatněna dle ceníku.

 4. Jak mohu změnit svůj prémiový balíček?

  Prémiový balíček služeb freeSAT je možné objednat online na stránce Prémiových balíčků nebo prostřednictvím telefonu, kontaktováním našeho zákazníckeho centra kde můžete požádat o jejich změnu nebo zrušení.