Objednávka

 1. Jaký balíček si mohu zvolit?

  Už od balíčku freeSAT Medium HD si můžete užívat pestrou nabídku více jak 100 televizních kanálů, mnohé z nich dokonce ve vysoké HD kvalitě. Pro náročnější diváky je k dispozici balíček freeSAT Plus HD, který nabízí ještě více programů než balíček freeSAT Medium HD.

  Pro nejnáročnější zákazníky navíc nabízíme možnost aktivovat si další prémiové balíčky. V současné nabídce najdete Filmbox Pak (6 prémiových kanálů + online služba Filmbox Live), HBO Pak (3 prémiové filmové kanály HBO + online služba HBO GO), HBO Max Pak (3 filmové kanály HBO  + online služba HBO GO a navíc 2 kanály Cinemax) anebo freeSAT Active (3 kanály pro dospělé).

 2. Jak si objednat služby freeSAT?

  Službu freeSAT je možné objednat online na stránce www.freesat.cz, prostřednictvím telefonu, kontaktováním našeho klientského centra anebo u našich obchodních partnerů. Jejich aktuální seznam a kontaktní údaje naleznete zde.

 3. Kolik přípojek je možné si objednat?

  Pro každou televizi je potřebné mít od nás jednu dekódovací kartu. Na jednu smlouvu je možné využívat celkem 2 přípojky (1 hlavní a 1 další karta). Přičež další karta je zpoplatněna dle ceníku.

 4. Jak mohu změnit svůj prémiový balíček?

  Prémiové balíček služeb freeSAT je možné objednat online na stránce Prémiových balíčků nebo prostřednictvím telefonu, kontaktováním našeho zákazníckeho centra kde můžete požádat o jejich změnu nebo zrušení.