O HBO MAX

 1. Co je HBO Max?

  Vše co chcete vědět o službě HBO Max naleznete na této stránce

Registrace

 1. Jak se zaregistrovat do HBO Max?

  Předplaťte si balíček HBO Pak nebo vyšší a automaticky získáte přístup do služby HBO Max zdarma! 

  Přihlaste se do zákaznické zóny Můj freeSAT (pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat zde). V části Můj profil přejděte na kategorii „Přístup do portálu HBO Max a FilmBox+" a vygenerujte si kód pro přístup do HBO Max.

  Poté přejděte na stránku HBO Max a v pravém horním rohu vyberte možnost „Přihlásit se" a dále vyberte možnost „Registrace přes operátora“ Jako operátora vyberte freeSAT, zadejte kód, který jste si vygenerovali a dále pak vytvořte Vaše přihlašovací údaje. Tím je registrace dokončena.

Přihlášení

 1. Jak se přihlásit do HBO Max?

  Pro přihlášení se do služby HBO Max je zapotřebí navštívit HBO Max nebo mít stáhnutou aplikaci ve vašem mobilním telefonu, tabletu nebo chytré televizi. Klikněte na "Přihlásit se". Zadejte přihlašovací údaje, které jste zadali při registraci a potvrďte tlačítkem "Přihlásit se".

Obnovení přihlašovacích údajů

 1. Zapomněli jste přihlašovací údaje do HBO Max?

  Na obnovu hesla stačí zadat přihlašovací jméno v možnosti "Zapomenuté heslo?" v části "Přihlášení". Automaticky vám odešleme odkaz na obnovu hesla na váš e-mail. Pokud jste si nezapamatovali žádné údaje do služby HBO Max, kontaktujte nás na čísle zákaznického servisu.

Technická podpora

 1. Podmínky používání HBO Max

  1. Pro využívání služby HBO Max je potřebné mít předplacený balíček HBO Pak, nebo vyšší.
  2. První registraci do HBO Max doporučujeme vykonat na počítači.
  3. Celkem je možné službu HBO Max využívat na 4 zařízeních, nezávisle od sebe. Pokud máte zaregistrovaných víc zařízení, je možné, že služba nebude fungovat správně. Spravovat zařízení - přidávat a mazat je možné po přihlášení do Menu.
  4. V případě, že se vám stránka nezobrazuje správně, doporučujeme restartovat internetový prohlížeč, případně použít jiný.
  5. Pokud jsou Vaše služby omezené z důvodu neúhrady, služba HBO Max fungovat nebude.
  6. V případě technických potíží, můžete kontaktovat náš Zákaznický servis nebo podporu HBO Max na čísle 800 022 562.

 2. Mé zařízení není podporované, co s tím?

  Společnost HBO se snaží neustále zlepšovat kvalitu a nabídku služeb HBO Max, to vyžaduje výkonnější hardware. Následkem toho už nové verze HBO Max nemusí podporovat některá starší zařízení. Jednou z možností jak sledovat HBO Max na nepodporovaném zařízení je připojit jej k podporovanému zařízení jako je, PC nebo Mac, Sony PlayStation 4, případně Apple TV 4, AirPlay a nebo Chromecast.

  Rozhodnutím HBO není od 19. 1. 2022 aplikace HBO MAX dostupná ve starších zařízeních Samsung s OS Orsay a OS Tizen verze roku 2015, LG s WebOS 3.5 a starší a PlayStation 3. Aplikace proto nebude již dostupná ke stažení na daných zařízení.

  Doporučujeme využívat HBO Max v jiném podporovaném zařízení – více informací najdete na stránkách HBO v sekci FAQ.