CHYTRÉ TELEFONY A TABLETY
S operačními systémy iOS nebo Android. Službu lze sledovat prostřednictvím aplikace Skylink Live TV, kterou si zdarma stáhnete na App Store nebo Google Play.

POČÍTAČ NEBO NOTEBOOK
Pouze přes internetové prohlížeče Safari, Chrome,Firefox, Opera a EDGE v aktuálních verzích, služba je dostupná na webové adrese livetv.skylink.cz.

CHYTRÉ TELEVIZORY
Samsung s operačním systémem Tizen (2017 a novější) a LG s operačním systémem web OS 3.0 a vyšší. Na vybraných modelech Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, Gogen, Hyundai a Orava používající platformu MB130, MB180, MB181, MB211 a MB230 nebo Philips a SONY s operačním systémem Android 7.0 a vyšší. A vybrané televizory Panasonic používající platformu MB211S, MB130B, MB130S nebo MB130T (modelové řady od roku 2019). Službu lze sledovat přes aplikaci Skylink Live TV, kterou najdete v přehledu aplikací daného televizního přijímače nebo si ji zdarma stáhnete.

Upozornění: Skylink Live TV není kompatibilní s Android zařízeními, která nemají certifikovaný operační systém Android nebo Android TV. Aplikace Skylink Live TV není kompatibilní také se zařízeními která mají tzv. rootnutý operační systém. Na těchto zařízení aplikaci Skylink Live TV naistalujete, nebude ale možné si přehrát jakýkoliv obsah.