CHYTRÉ TELEFONY A TABLETY
S operačními systémy iOS nebo Android. Službu lze sledovat prostřednictvím aplikace Skylink Live TV, kterou si zdarma stáhnete na App Store nebo Google Play.

POČÍTAČ NEBO NOTEBOOK
Pouze přes internetové prohlížeče Safari, Chrome,Firefox, Opera a EDGE v aktuálních verzích, služba je dostupná na webové adrese livetv.skylink.cz.

CHYTRÉ TELEVIZORY
Samsung s operačním systémem Tizen (2017 a novější) a LG s operačním systémem web OS 3.0 a vyšší. Na vybraných modelech Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, Gogen, Hyundai a Orava fungující na platformě MB130 a vyšší. Google TV nebo Android TV s operačním systémem Android 7.0 a vyšším. A vybrané televizory Panasonic používající platformu MB130 a vyšší nebo My Home Screen (modelové řady od roku 2020 – pokud se vám aplikace nezobrazuje, nemáte odpovídající modelovou řadu. Aplikaci nelze doinstalovat). Službu lze sledovat přes aplikaci Skylink Live TV, kterou najdete v přehledu aplikací daného televizního přijímače nebo si ji zdarma stáhnete.

OSTATNÍ ZAŘÍZENÍ
Na multimediální centra s Google certifikací, NVIDIA Shield TV nebo Apple TV, Chromecast 3 a Chromecast Google TV, Amazon Fire TV Stick s OS 6 a vyšší.

Upozornění: Skylink Live TV není kompatibilní s Android zařízeními, která nemají certifikovaný operační systém Android, Android TV nebo Google TV. Aplikace Skylink Live TV není kompatibilní také se zařízeními která mají tzv. rootnutý operační systém. Na těchto zařízení aplikaci Skylink Live TV naistalujete, nebude ale možné si přehrát jakýkoliv obsah.