Jsme rádi, že si díky spojení televizí freeSAT a Skylink můžete rozšířit programovou nabídku služby Live TV a aktivovat si nové programové balíčky freeSAT Smart, Multi nebo Kombi+. Aby vám nové programy začaly hrát, bude potřeba přetočit si vaši satelitní anténu.

Jednoduchý postup, jak nové programové balíčky Live TV získat:

1. Nejdříve nám dejte vědět, že máte zájem o nové programové balíčky. Stačí kontaktovat naše zákaznické centrum prostřednictvím chatu nebo zavolejte na tel. 222 999 900.

2. Na vaší satelitní kartě vám aktivujeme programy balíčku Smart, které budou hrát na družici Astra jen po dobu 30 dní. V tuto chvíli si můžete přetočit svou satelitní anténu. Doporučujeme postupovat podle našeho videonávodu, se kterým to určitě hravě zvládnete. Pokud se na to sami necítíte, nevadí. Objednáme vám instalačního technika.

3. Důležité! Dejte nám vědět, že se vám podařilo satelitní anténu úspěšně přetočit. Zavolejte nám do zákaznické centra ihned, jakmile anténu přetočíte, nejpozději však 30 dní od aktivace balíčku Smart. Až v tuto chvíli vám aktivujeme nový programový balíček, který si vyberete, včetně Live TV.