Kaon a Humax

Jestliže máte satelitní přijímač Kaon nebo Humax pronajatý od freeSATu, nemusíte vůbec nic řešit! Pro jistotu jen doporučujeme v období od 25. 6. do 30. 6. si náš satelitní přijímač alespoň jednou pomocí dálkového ovladače na noc vypnout. Aktualizace programů tak proběhne bez problémů.


Amiko
a AB Cryptobox

Většina satelitních přijímačů Amiko, AB Cryptobox je vybavena funkcí FastScan, která slouží k rychlému automatickému ladění a uspořádání programů freeSAT. Připravili jsme pro vá jednoduchý a přehledný postup, jak FastScan spustit a aktualizovat seznam programů ve vašem satelitním přijímači. Stáhnout si jej můžete zde.


Ostatní satelitní přijímače

U ostatních satelitních přijímačů s funkcí FastScan je postup velmi podobný jako u přijímačů uvedených výše. Přejděte do menu přijímače, zvolte položku Instalace a v této sekci byste měli najít položku FastScan. Následně vyberte poskytovatele UPC (dřívější název společnosti freeSAT), případně vyberte zemi Czech/Česko a spusťte vyhledávaní.

V případě, že nemůžete v menu přijímače uvedené položky nalézt, doporučujeme pročíst si návod vašeho satelitního přijímače. Pokud již návod k obsluze nemáte, může vám pomoci stránka Návody pro naladění, kde najdete uživatelské příručky či stručné návody naladění pro nejběžněji používané satelitní přijímače a také všeobecný, orientační návod pro naladění programů v satelitních přijímačích.

 

Aktuální programovou nabídku a řazení jednotlivých programů naleznete v dokumentu Seznam frekvencí.