Nenechte si ujít šanci vidět Grand Prix na vlastní oči

Satelitní televizní služba freeSAT vyhlásila novou online soutěž na svých webových a facebookových stránkách, v níž mají čeští a slovenští diváci kanálů Sport 1, Sport2 a Sport2 HD příležitost získat vstupenky na Velkou cenu Maďarska, která se pojede 26. července 2015 na slavném okruhu Hungaroring.

Co můžete vyhrát?

První cena zahrnuje třídenní zájezd do Budapešti pro dvě osoby, ve kterém je zahrnuto ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, cesta autobusem (s odjezdy z Prahy, Brna a Bratislavy) a dvě vstupenky úrovně Silver na kvalifikaci a hlavní závod včetně speciální možnosti vstupu do stáje F1.

Druhou cenou jsou dva víkendové zájezdy do Budapešti, jejichž součástí jsou dvě vstupenky úrovně Silver na kvalifikaci a hlavní závod.

Jak můžete vyhrát?

Vítězem soutěže se stane ten, kdo co nejpřesněji uhodne vítězný kvalifikační čas britského závodu Formule 1, který se uskuteční 5. července 2015. Soutěž je pro Českou republiku dostupná pouze online, a to na internetových stránkách služby freeSAT na adrese freesatcz.m7group.eu nebo na Facebookovém profilu http://cs-cz.facebook.com/freeSATtvCZ. Pro Slovensko pak platí následující adresy: freesatcz.m7group.eu a http://sk-sk.facebook.com/freeSATtvSK. Pro účast v soutěži, která je určena všem občanům České a Slovenské republiky, není nutné mít založený facebookový profil. Plné znění pravidel je k dispozici na uvedených internetových stránkách freeSAT.

Satelitní televizní služba freeSAT v České republice a na Slovensku pokrývá celou sezónu Formule 1 na kanálech Sport1, Sport2 a Sport2 HD, a to včetně živých přenosů všech závodů a kvalifikací, průvodního slova, reportáží z míst závodů a odborných analýz ze studia v češtině a slovenštině. freeSAT odvysílá exkluzivně i britský dokumentární pořad „Legendy Formule 1“, v němž vystoupí slavné postavy nejrychlejších automobilových závodů jako Sir Jackie Stewart, Emerson Fittipaldi, Mika Häkkinen, Eddie Irvine a Ayrton Senna. Kanály Sport 1 & Sport 2 jsou k dispozici zákazníkům služby freeSAT v rámci balíčku Medium a Sport 2 HD jako součást balíčku HD.