Nenechte si ujít příležitost vyhrát dárkový poukaz v hodnotě 10 000 Kč do obchodu Konsepti zaměřeného na interiérový designspanem>

Poskytovatel satelitních televizních služeb UPC DTH a jeho služba freeSAT ve spolupráci se společností Scripps Networks Interactive vyhlašují novou soutěž zaměřenou na pořad Zadní dvorky na kanálu Fine Living. Soutěže o hodnotnou cenu se mohou na internetových stránkách a facebookovém profilu freeSAT zúčastnit všichni diváci kanálu Fine Living z České republiky.

V seriálu Zadní dvorky, jehož druhou řadu bude vysílat kanál Fine Living od 7. srpna 2015, zahradní architekt Chris Lambton a jeho žena proměňují zanedbané, přerostlé a nevzhledné zahrádky na jedinečné moderní venkovní prostory přesně podle osobních preferencí každé rodiny a přidávají i nečekaná překvapení.

Přední poskytovatel satelitního televizního vysílání v střední a východní Evropě UPC DTH začlenil kanál Fine Living z dílny společnosti Scripps Network Interactive (SNI) do své programové skladby přes službu freeSAT v dubnu 2015 a rozšířil tak pro české, slovenské, maďarské a rumunské diváky nabídku pořadů zaměřených na vaření a životní styl.

 

Jak vyhrát?

Pro šanci na výhru je nutné odpovědět na dvě jednoduché otázky týkající se pořadu Zadní dvorky vysílaného na kanálu Fine Living, který je součástí programové nabídky freeSAT.

Soutěž bude probíhat od 6. srpna 2015 do 24. srpna 2015. Dostupná je pouze online, a to na internetových stránkách a na Facebooku freeSAT na adrese cz.freesattv.tv a cs-cz.facebook.com/freeSATtvCZ. Pro účast v soutěži není nutné mít založený facebookový profil. Soutěž je přístupná všem občanům České republiky. Plné znění pravidel je k dispozici na uvedených internetových stránkách freeSAT.

Slosování správných odpovědí proběhne 27. srpna 2015 a jména výherců budou oznámena nejpozději 3. září 2015.

 

Co můžete vyhrát?

Cenou pro vítěze je dárkový poukaz v hodnotě 10 000 Kč uplatnitelný buď v kamenné prodejně Konsepti v Praze nebo v online obchodu www.konsepti.com.