Česká republika, Praha – 20. 10. 2015 – Divize satelitního televizního vysílání společnosti Liberty Global, UPC DTH, která je předním poskytovatelem ve střední a východní Evropě pod značkou freeSAT v České republice a na Slovensku, UPC Direct v Maďarsku a FocusSat v Rumunsku, dnes oznámila, že dosáhla 800 tisíc zákazníků, což představuje více než 60% nárůst od roku 2010.

Společnost UPC DTH neustále rozšiřuje svoji nabídku kanálů. Jenom za poslední rok svým divákům přinesla 18 nových místních i zahraničních stanic, mnohé z nich v HD kvalitě. Novinky přináší v celém spektru žánrů včetně sportu, zpravodajství, ekonomiky, životního stylu, filmové tvorby, animovaných pořadů a hudby. Mezi nejnovější přírůstky patří Fine Living Network, Food Network, TV Šlágr, Duna HD a Markiza HD.

Společnost UPC DTH však neomezuje novinky pouze na program. Aby umožnila všem divákům sledovat vysílání ve vysoké kvalitě (HD), nabízí nyní modernější přijímače jako Humax (UD-FOX) HD nebo Kaon (3600) HD. Oba přístroje podporuji plné HD rozlišení a umožňují nahrávání pořadů pro sledování v libovolnou dobu nebo pro dočasné pozastavení pořadu podle okamžité potřeby.

Další inovací, kterou se UPC DTH může pochlubit, jsou zákaznické služby, za něž získala různá ocenění (např. cenu Gold Stevie za nejlepší zákaznické služby ve střední a východní Evropě). Zástupce společnosti mohou nyní zákazníci kontaktovat kdykoli a jakýmkoli způsobem včetně moderních komunikačních kanálů, jako je např. Skype.

U příležitosti dosažení významného mezníku společnost UPC DTH věnovala rok vysílání zdarma 800 000. zákazníkovi, jímž je Elena D. z Bukurešti, která odebírá služby Focus Sat. Zároveň společnost UPC DTH vyhlásila soutěž, která poběží od středy 21. října. Celkem 5 výherců ve všech čtyřech zemích, kde UPC DTH působí, získá rok satelitních služeb zdarma. Další soutěžící mohou vyhrát 6 nebo 3 měsíce služeb zdarma. Pro české diváky je soutěž k dispozici na facebookové stránce satelitního operátora www.facebook.com/freeSATtvCZ.