Všichni zákazníci freeSAT budou moci zdarma sledovat kanály HBO a HBO HD od 23. do 26. října

UPC DTH S.à r.l., přední poskytovatel služeb satelitní televize v České republice, zve všechny zákazníky služby freeSAT ke sledování očekávané premiéry nového šestidílného krimi-thrilleru Mamon. freeSAT kvůli ní na celý víkend od 23. – 26. října zpřístupní kanály HBO a HBO HD všem svým divákům, kteří tak budou moci sledovat nejen první díl nového seriálu, ale také mnoho dalších pořadů, filmů a seriálů, které HBO nabídne.

Kriminální seriál Mamon v temném severském stylu pro HBO Europe natočil známý český režisér Vladimír Michálek, držitel Českého lva. Hlavní roli ztvárnil Matěj Hádek, představí se i řada dalších známých českých herců, mimo jiné Michal Dlouhý, Eva Leimbergerová, Tereza Hofová, Gabriela Míčová, Daniel Tůma, Igor Bareš a Ondřej Malý.

Děj seriál Mamon je zasazen do období převratných politických a ekonomických změn, které Česká republika zažívala v 90. letech. Vypráví příběh investigativního novináře Petra Vlčka, který se zabývá případem podezřelé privatizace a tunelování významného státního podniku, jemuž šéfuje jeho bratr Daniel. Daniel pod tlakem spáchá sebevraždu a vše naznačuje tomu, že se stal obětí mocenských her a pletich z minulosti.

Registrovaní uživatelé online služby HBO GO budou moci sledovat každý díl seriálu vždy s týdenním předstihem před diváky běžného vysílání. Služba HBO GO je k dispozici zákazníkům služby freeSAT v rámci balíčků HBO Pak a HBO MaxPak. Ti, kdo si svůj účet HBO GO dosud neaktivovali, tak mohou učinit po zadání platné e-mailové adresy na internetových stránkách freeSAT a sledovat program HBO kdykoli a kdekoli.