Praha – 9. června 2016 – Víte, co to je ofsajd? A uměli byste to vysvětlit? Natočte nejvtipnější video a získejte možnost vyhrát televizor v nové facebookové soutěži freeSAT s názvem #TohleJeOfsajd.

Spolu s Mistrovstvím Evropy ve fotbale EURO 2016 přichází i nová kampaň #TohleJeOfsajd. freeSAT bude od fanoušků sbírat vysvětlení jednoho ze základních, zároveň však nejvíce matoucích pravidel, kterým je postavení mimo hru. Videa bude možné nahrávat pomocí facebookové aplikace na oficiální stránku freeSAT

Nejlepší video zvolí sami fanoušci – ten, kdo bude mít nejvíce „lajků“, vyhraje nový HD televizor. Hrát se však bude i o denní nebo týdenní ceny jako smart náramky, kšiltovky, stativy k fotoaparátu nebo smartphonu, plážové nafukovací míče a mnoho dalších.

Soutěž potrvá během evropského šampionátu od 9. června do 10. července 2016 a zapojit se do ní může každý. V průvodním videu žádá sportovní komentátor několik lidí o vysvětlení principu ofsajdu a je až legrační, jak to může být složité. Video můžete zhlédnout na https://vimeo.com/169866223

Zkuste vytvořit vlastní!

Euro 2016 začíná již tento pátek a sledovat ho můžete na programu ČT Sport, který bude v průběhu šampionátu dostupný v HD rozlišení.

Fanděte s námi!