Volné vysílání pro rozptýlení a lepší náladu

Volné vysílání pro rozptýlení a lepší náladu

31. 3. 2020


FreeSAT se rozhodl pokračovat v rozšiřování volně dostupných programů pro všechny své zákazníky. O
d 31. 3. 2020 uvolňuje další populární programy, které jistě zlepší náladu.


Využijte čas strávený v pohodlí domova a zhlédněte dlouho odkládaný film nebo seriál, pokochejte se přírodou u zajímavých dokumentů, uvařte podle světoznámých kuchařů nebo zabavte děti u napínavých příběhů s jejich oblíbenými hrdiny. Nyní si můžete v rámci volného vysílání vychutnat neskutečných 51 programů!

Nabídka filmových, seriálových a lifestylových programů ke sledování je opravdu velká. Pustit si můžete AMC, TLC, AXN, AXN White a AXN Black, populární Epic Drama HD, neutečou vám ani sitcomy na Comedy Central Family nebo Prima Comedy Central. Světoznámé komedie, dramata a klasiky naší kinematografie sledujte na JOJ Cinema HD a Film+. FilmBox Extra HD, FilmBox Plus, FilmBox Premium HD a FilmBox Family jsou už jen takovou třešničkou na konec.

Krásné záběry naší planety, život rozmanitých zvířat, historické okamžiky rozebrané do detailu. To vše a další pozoruhodné dokumenty jsou vysílány na Animal Planet, Animal Planet HD, Discovery Channel HD, Discovery HD, Discovery Science, Discovery Showcase HD, Discovery Turbo Extra. Pokud prahnete po dalších dokumentech, tak vás jistě nezklame Viasat Explore, Viasat History, Viasat Nature, Nat Geo Wild, National Geographic Channel, Spektrum, Travel Channel a Travel Channel HD. Nesmí chybět ani DocuBox, FightBox, Fine Living, Food Network, Investigation Discovery, Spektrum Home a TV Paprika.

Kvalitní hudba je pro vás nachystána v pestrém mixu programů, jako je MTV Dance, MTV Europe, MTV Hits, MTV Music, MTV Rocks a Senzi.

Děti si mohou i nadále užívat mnohá dobrodružství s populárními hrdiny programů Cartoon Network, Boomerang, JimJam, Minimax, Nick Jr., Nickelodeon, Duck TV, Disney Channel, Nicktoons.

Programy AXN, AMC, Film+, JOJ Cinema HD, Spektrum HD, Viasat Nature, Viasat History, National Geographic Wild HD, VH1, VH1 Classic, Cartoon Network, Disney Channel, Nickelodeon, Duck TV, Jojko, JimJam, Minimax můžete sledovat se službou Skylink Live TV také na mobilu, tabletu, PC nebo chytré TV.

Technické parametry pro naladění programů naleznete ZDE.

^M