Unorove novinky na freeSATu
Zpět na seznam novinek

Únorové novinky na freeSATu

30. 1. 2024

Celý únor si všichni zákazníci užijí volné vysílání stanice Viasat Explore. Ta naservíruje čtvrtou řadu oblíbeného seriálu Australští lovci humrů nebo deset dílů série Dřevo nad zlato, která sleduje nebezpečnou práci dřevorubce a majitele pily Kevina.

Ani v únoru freeSAT nekončí se sportem a díky volnému vysílání programů CANAL+ Sport 2 a CANAL+ Sport 3 diváci uvidí dva nadcházející tenisové turnaje. Hned na 1. a 2. února jsou naplánovány přímé přenosy z rakouského Lince a komentátoři budou připraveni přímo u centrálního dvorce linecké haly. Druhou zastávkou WTA Tour bude Abú Dhabí, hlavní město Spojených arabských emirátů. Přesný rozpis zápasů je k dispozici na www.canalplussport.cz.

Volné vysílání se týká všech zákazníků freeSATu, kteří přijímají signál ze satelitu Astra 23,5°E.

Programy CANAL+ Sport 2 a CANAL+ Sport 3 jsou dostupné také v internetové televizi Skylink Live TV, kterou mají všichni zákazníci v ceně svého balíčku, ať už přijímají signál z Astry nebo Thoru.

16. 1. byl do nabídky Skylink Live TV zařazen dokumentární program Crime & Investigation, který je dostupný od balíčku Multi.

 

Technické parametry pro naladění programu

Program:

CANAL+ Sport 2

Viasat Explore

Pozice ve FastScanu:

7

73

Satelit:

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Kmitočet:

12 344 MHz

12 012 MHz

Polarizace:

horizontální

vertikální

FEC:

2/3

2/3

Symbolová rychlost:

29 900 kS/s

29 900 kS/s

Norma:

DVB-S2/ 8PSK

DVB-S2/ 8PSK

Pilot:

OFF

OFF