Rádi bychom vás informovali o spuštění našeho nového programu CANAL+ Action, přidání nových programů do nabídky internetové televize Skylink Live TV a o březnovém vysílání na satelitu Astra.
Zpět na seznam novinek

Do akce! Startuje stanice CANAL+ Action a 5 nových kanálů ve Skylink Live TV

27. 2. 2023


Do akce! Startuje stanice CANAL+ Action a 5 nových kanálů ve Skylink Live TV.

  • spuštění akčního programu CANAL+ Action,
  • přidání 5 nových programů do nabídky internetové televize Skylink Live TV,
  • březnovém volném vysílání.

Na co se můžou těšit zákazníci freeSATu s balíčkem Multi nebo vyšší, kteří přijímají programy ze satelitu Astra 23,5°E?
V úterý 28. 2. 2023 v poledne dojde ke startu připravovaného akčního programu CANAL+ Action, a to jak na satelitu, tak i v internetové televizi Skylink Live TV.

Nový program CANAL+ Action nabídne vybrané tituly, například akční komedii Všechno, všude, najednou, která je hned v 11 kategoriích nominována na Oscara, exkluzivně v české a slovenské premiéře. Kromě premiérových titulů uvede CANAL+ Action také oblíbené akční evergreeny s hvězdnými herci. V březnu to budou třeba blockbustery Postradatelní 2: Zpět do války nebo Plán útěku se Sylvesterem Stallonem, Arnoldem Schwarzeneggerem a dalšími legendami. Během prvního měsíce vysílání bude k vidění také oscarový REVENANT Zmrtvýchvstání nebo diváky výborně hodnocený kanadský seriál Plán B.

5 nových programů ve Skylink Live TV
Kromě programu CANAL+ Action se nabídka internetové televize Skylink Live TV rozroste o dalších 5 programů, a to pro zákazníky, kteří přijímají programy ze satelitu Astra 23,5°E. Jde o filmové a dokumentární stanice SPI International. Programovou skladbu rozšíří FilmBox Stars, FilmBox Extra, DocuBox, FilmBox Premium a FilmBox Family.

Balíček

Nové stanice

Smart           

FilmBox Stars

Multi

CANAL+ Action, FilmBox Stars, FilmBox Extra

Kombi+

CANAL+ Action, FilmBox Stars, FilmBox Extra, DocuBox, FilmBox Premium, FilmBox Family


Akční nabídka na balíček Kombi+ se prodlužuje
Skylink také prodlužuje akční nabídku internetového i satelitního balíčku Kombi+, který obsahuje nový program CANAL+ Action i CANAL+ Sport a spoustu dalších filmových, dokumentárních a dětských programů. Do 30. 6. 2023 si ho bude možné objednat za skvělou cenu.

Březnové volné vysílání
CANAL+ Action bude po celý březen dostupný zákazníkům od balíčku Smart, kteří přijímají programy ze satelitu Astra 23,5°E. Celý měsíc si ho mohou užít ale všichni zákazníci freeSATu v internetové televizi Skylink Live TV.
Diváci se mohou pohodlně usadit, začínáme!

Technické parametry pro naladění programů:

Program:

CANAL+ Action

Pozice ve FastScanu:

5

Satelit:

Astra 23,5°E

Kmitočet:

11 973 MHz

Polarizace:

vertikální

FEC:

2/3

Symbolová rychlost:

29 900 kS/s

Norma:

DVB-S2 / 8PSK

Pilot:

OFF