S freeSATem přechod na DVB-T2 řešit nemusíte

S freeSATem přechod na DVB-T2 řešit nemusíte

14. 11. 2019

Možná jste zaznamenali informaci, že již tento měsíc dojde k vypínání prvních vysílačů šířících digitální terestriální signál DVB-T, který postupně nahradí DVB-T2.

Co to znamená pro Vás?

Pokud jste zákazníkem freeSATu, tudíž přijímáte televizní signál přes satelit, nemusíte se o nic starat. Příjem televizního signálu už máte vyřešen. Změna vysílacího standardu se dotkne pouze diváků, kteří přijímají pozemní televizní signál na klasickou anténu.

Nemusíte tedy nic řešit. Pokrytí satelitního vysílání freeSATu je dostupné na území téměř celé České republiky a to i v oblastech, kde je terestriální televizní signál rušen.

Satelitní televize od freeSAT poskytuje také mnohem širší nabídku programů než pozemní vysílání, naši zákazníci si mohou vybrat z více než 120 TV stanic plných sportu, dokumentů, filmů a zábavy, a to také v HD rozlišení.

Pokud nejste zákazníky freeSATu (nebo Skylinku) a nový DVB-T2 formát ještě nemáte vyřešen, podívejte se na nabídku výhodných programových balíčků od freeSAT. Více na www.freesat.cz/satelitni-televize.

^M