Říjnové novinky na freeSATu 2023
Zpět na seznam novinek

Říjnové novinky na freeSATu

03.10.2023


Rádi bychom Vás informovali o říjnových novinkách. CANAL+ Action a knihovna CANAL+ nově od balíčku Smart a říjnovém volném vysílání.

CANAL+ Action a knihovna CANAL+ nově od balíčku Smart
V úterý 3. října se balíček Smart rozrostl o další filmový kanál – CANAL+ Action, takže si ho užije více diváků freeSATu, kteří přijímají signál ze satelitu Astra 23,5°E . Zároveň je nově pro zákazníky s balíčky Smart a Multi v internetové televizi Skylink Live TV dostupná také knihovna CANAL+, která byla původně přístupná od balíčku Kombi+.

Volné vysílání
Od úterý 3. 10. 2023 do úterý 7. 11. 2023 budou pro všechny zákazníky freeSATu, kteří přijímají signál ze satelitu Astra 23,5°E volně dostupné dva programy.

Dokumentární program Spektrum, která uvede sérii Vzdušní bojovníci o letcích, kteří radikálním způsobem změnili vzdušné válčení, nebo dvoudílný dokument Jak se žije v ponorce.

Druhou volně dostupnou stanicí je CANAL+ Action, která nabídne adrenalinem nabité filmové trháky a dramatické seriály. V česko-slovenské premiéře pak 3. října uvede francouzský krimiseriál B.R.i. Policejní jednotka specializovaná na organizovaný zločin má co dočinění s gangy, které ohrožují celou Paříž. Podaří se jejím členům zachovat si své morální hodnoty, nebo budou muset sami přejít na stranu zločinu, aby s ním mohli bojovat?

Programy CANAL+ Action a Spektrum jsou dostupné také v internetové televizi Skylink Live TV, kterou mají všichni zákazníci v ceně svého balíčku, ať už přijímají signál z Astry nebo Thoru.

Technické parametry pro naladění programu:

Program:

CANAL+ Action

Spektrum

Pozice ve FastScanu:

5

80

Satelit:

Astra 23,5°E

Astra 23,5°E

Kmitočet:

11 973 MHz

12 090 MHz

Polarizace:

vertikální

vertikální

FEC:

2/3

2/3

Symbolová rychlost:

29 900 kS/s

29 900 kS/s

Norma:

DVB-S2/ 8PSK

DVB-S2/ 8PSK

Pilot:

OFF

OFF