Programové změny na freeSATu
Zpět na seznam novinek

Programové změny na freeSATu

25. 11. 2020


K 16. 11. 2020 došlo k rozšíření programového balíčku freeSAT Medium o dokumentární programy Viasat Explore a Viasat History.

V internetové televizi Skylink Live TV, kterou máte jako zákazníci freeSAtu také k dispozici, přibyla nově od začátku listopadu knihovna pořadů dokumentárního programu Love Nature a doplnila tak bohatou nabídku dokumentů National Geographic. A v neposlední řadě doporučujeme také exkluzívní seriály na programu Skylink 7, a to Zmijovisko, Černý baron, Domácí hřiště a Nelegální.

K 31.12.2020 Ukončuje společnost Discovery distribuci programů Discovery Showcase HD a Fine Living.

K 31. 12. 2020 končí platnost komerční smlouvy s vysílatelem programů Discovery. Dosud nebylo dosaženo dohody na přijatelných komerčních podmínkách, umožňujících prodloužení této smlouvy na další období. Z tohoto důvodu opustí počátkem roku 2021 programovou nabídku freeSAT programy Discovery, TLC, Discovery Science, Animal Planet HD, Travel Channel HD, DTX, Investigation Discovery, Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD a Food network.

K 4.1.2021 bude rozšířena programová nabídka základního balíčku Medium HD o programy Canal+ Domo, Travel XP HD, Love Nature HD, Stingray iConcerts SD, Stingray Classica SD, Stingray C-Music .