Prodlužte si Den dětí až na dva týdny s volným vysíláním dětských stanic na freeSATu

Prodlužte si Den dětí až na dva týdny s volným vysíláním dětských stanic na freeSATu

04. 6. 2019

Den dětí letos může začít dřív a potrvá až dva týdny. freeSAT se rozhodl potěšit ty nejmenší diváky nabídkou dvoutýdenního volného vysílání dětských programů z nabídky Plus HD balíčku, jako jsou Megamax, Cartoon Network nebo Boomerang. Po celé dva týdny od 20. května až do 2. června si tak dětští diváci mohou užít ještě více pohádek, zábavných nebo vzdělávacích pořadů. Výše zmíněné programy budou během volného vysílání dostupné pro všechny zákazníky freeSAT.

 

Život může být plný dobrodružství, když do všeho půjdete na plný plyn – to je motto většiny hrdinů z pořadů stanice Megamax. Hudba, móda, tanec – pro nudu tady není místo - to platí nejen pro zmíněné hrdiny, ale i pro samotné diváky freeSATu.

Když je vám 15 let, dospělí vás zpravidla neberou moc vážně. Skupina kamarádů se to rozhodne řešit po svém – založí kapelu jménem The Avatars. Vtip je v tom, že kapela existuje pouze online. Zatímco jejich virtuální kapela zažívá obrovský úspěch, její členové žijí svůj normální život plný běžných problémů, které jim poskytuje škola, kamarádi a rodina. The Avatars budou ke zhlédnutí na Megamaxu po dvou epizodách každý den od 14:00.

Maggie a Bianca jsou dvě kamarádky, které milují hudbu a módu. Maggie je Američanka studující módu v Miláně, zatímco Bianca je dcerou významného italského módního podnikatele. Z počátku si k sobě sice složitě hledají cestu, ale postupně se skamarádí a založí spolu kapelu. Osudy kamarádek seriálu Maggie a Bianca – módní návrhářkymůžou diváci sledovat každý den po dvou epizodách od 14:50 na Megamaxu.

 

Hudba a móda mají hodně blízko k tanci. Patnáctiletá Tara si je toho dobře vědoma. Celé dětství prožité na australském venkově strávila sněním o tom, že se stane tanečnicí a nyní je opravdu přijata na Národní taneční akademii. Tady zjistí, kolik dřiny ji ještě čeká, a že k tomu, aby se na Taneční akademii udržela, potřebuje mnohem víc, než jen pilovat taneční pohyby… Sledujte Tařina dobrodružství na Megamaxu každý den od 16:30.

Skupina šprtů, kteří uvázli na opuštěném ostrově, se snaží o přežití. Jejich nejsilnější zbraní proti útokům ošklivých příšer, které se brání nezvaným hostům, jsou jejich mozky. Strhující dobrodružství Šprtů a příšer můžou diváci sledovat každý den na Megamaxu od 17:30.

Stanice Cartoon Network, která má za sebou dlouho historii a těší se mezinárodní popularitě, má divákům stále co nabídnout. Animovaný pořad Mezi námi medvědysleduje osudy tří medvědů - Grizzlyho, Pandy a Leďáka - a jejich legrační pokusy o začlenění se do lidské společnosti v americkém San Franciscu. Nejnovější epizody seriálu budou k vidění od 27. května každý všední den v 15:55 a 19:25 na Cartoon Network.

^M