Jedinečná nabídka pro zákazniky freeSATu: týden volného vysílání HBO 3 nabídne všech 7 serii Hry o trůny
Zpět na seznam novinek

Jedinečná nabídka pro zákazniky freeSATu: týden volného vysílání HBO 3 nabídne všech 7 serii Hry o trůny

5. 4. 2019

HBO 3 nabídne fanouškům Hry o trůny celý týden na to, aby si před dlouho očekávanou premiérou poslední, osmé série, zopakovali ty předcházející. Vůbec poprvé budou mít diváci možnost sledovat volné vysílání HBO 3 po dobu celého týdne. Od 8. do 14. dubna si na své přijdou zejména fanoušci seriálů. Příznivci Hry o trůny se můžou naplno ponořit do příběhu a díky volnému vysílání mohou zhlédnout všech dosavadních sedm sérií, po kterých bude od 15. dubna následovat dlouho očekáváné vyvrcholení poslední série.

Všichni zákazníci freeSATu si díky volnému vysílání budou moci v týdnu od 8. do 14. dubna užít mnohé ze svých oblíbených seriálů. HBO vůbec poprvé umožní bezplatné sledování po celý týden, což je skvělá příležitost pro diváky, kteří zmeškali některé epizody oblíbených seriálů nebo chtějí objevovat nové.

Už se nemůžete dočkat 15. dubna, abyste zhlédli poslední sérii jednoho z nejpopulárnějších seriálů všech dob? Teď je ten pravý čas vychutnat si detaily předcházejících sedmi sérií. Epická fantasy Hra o trůny (Game of Thrones) sleduje osudy králů a královen, rytířů a zrádců, lhářů i poctivců. Všech sedm království Západozemí – intrikánský jih, divoký východ a ledový sever hraničící s ochrannou Zdí – je ohrožen bojem mocných rodů o nadvládu nad celou říší. Krvavá bitva o Železný trůn bude mít nepředvídatelné a dalekosáhlé následky. Každý den během volného vysílání HBO 3 odvysílá od 14hod jednu sérii seriálu. Od 15. dubna potom Hra o trůny pokračuje úplně novou, osmou sérií.

Kromě ikonického seriálu Hra o trůny se diváci mohou ponořit i do kriminálního žánru s dramatickou minisérií Pustina. Když se starostka severočeské vesnice Hana Sikorová ocitne na vrcholu svého boje proti velké těžební společnosti nabízející lidem vysoké odstupné výměnou za opuštění jejich domů postavených na ložiskách hnědého uhlí, zmizí její 14 letá dcera Míša. Pátrání po dceři Hanu po letech mírumilovného spolužití s ostatními přivede k pochybnostem o celé komunitě, která se pod vlivem okolností začne rozpadat a ukazovat svou pravou tvář. Objasnění záhady v několika prolínajících se dějových liniích graduje až do nečekaného rozuzlení. Všech 8 dílů Pustiny odvysílá HBO 3 v neděli 14. dubna v 21:30.

Záhadná úmrtí, strach, odhodlání a osobní zájmy – to vše je společným jmenovatelem Mamonu, české verze úspěšného norského formátu. Toto kriminální drama, plné zdánlivě nesouvisejících událostí rozehraných rozporuplnými postavami odráží ekonomickou, politickou a sociální realitu posledního čtvrtstoletí. Pojmy jako privatizace, korupce a tunelování jsou v hlavní roli dynamického příběhu plného věrohodných vyšetřovacích postupů, morálních dilemat, obětování, strachu, napětí a nebezpečí, které hrozí každému, kdo se ve vybrané společnosti chová, jako by neměl co ztratit. Na obrazovkách v pondělí 8. dubna ve 23:00.

Černá komedie Barry vypráví příběh nájemného zabijáka, který během vražedné mise propadne kouzlu herectví. Zamiluje se do kolegyně z hereckého kurzu a chce začít nový život. Dokáže najít rovnováhu mezi těmito dvěma naprosto odlišnými světy? To mohou diváci zjistit už ve čtvrtek 11. dubna v 10:05.

V sobotu 13. dubna ve 23:20 odvysílá HBO 3 drama od Oscarového režiséra Danise Tanoviče Úspěch. Ty, kteří upřednostňují komedie, v úterý v 8:05 pobaví Dwayne „The Rock“ Johnson v Hráčích (Balers) nebo si můžou vybrat Rozvod (Divorce) se Sarah Jessicou Parker a Thomasem Hadenem  Churchem v neděli 14. dubna v 6:45.

Během volného vysílání se diváci freeSATu můžou těšit na spousty populárních filmů a seriálů. Program bude na pozici 105.