freeSAT rozšiřuje programovou nabídku o stanice JOJ Cinema, Prima Krimi a Lala TV
Zpět na seznam novinek

freeSAT rozšiřuje programovou nabídku o stanice JOJ Cinema, Prima Krimi a Lala TV

1. 3. 2019

FreeSAT rozšiřuje svou programovou nabídku o další tři programy. Od 1. března se tak diváci mohou těšit na televizní stanici JOJ Cinema a Prima Krimi, o měsíc později, od 1. dubna, si budou moci vychutnat také program dětské hudební stanice LaLa TV.

Toto jaro přináší předplatitelům freeSAT ještě více zábavy – všem, kteří mají předplacený balíček Medium HD a vyšší, přibydou v programové nabídce další tři programy. freeSAT se rozhodl vzít v potaz neustále narůstající popularitu filmových a dětských televizních programů a potěšit tak diváky jejich přidáním do stálé programové nabídky.

Oblíbenost filmových a dětských televizních stanic neustále narůstá a podle průzkumů divácké sledovanosti patří právě JOJ Cinema mezi nejoblíbenější české filmové programy. Dobrou zprávou pro diváky této stanice pak je, že vysílané filmy nejsou přerušované reklamou. 

 

Více filmů znamená více zábavy

Program JOJ Cinema, který bude pro diváky freeSAT dostupný od 1. března, nabízí široké spektrum filmové tvorby napříč žánry. Diváci se mohou těšit na ty nejnovější filmové trháky, v nabídce pravidelně najdou jak Film týdne, tak Film měsíce. Vysílání je s českým dabingem. V následujících měsících půjde například o filmy Než přišla bouře, Gringo: Zelená pilule, Hrdinové ohně, Fakjů pane učiteli 3 nebo Špión, který mi dal kopačky. JOJ Cinema bude dostupný pro předplatitele balíčku Plus HD, v prvních 5 měsících si ho ale budou moci užít i předplatitelé balíčku Medium HD.

 

Prima Krimi vnese do obývacích pokojů diváků dávku napětí

Od 1. března si diváci mohou vychutnat strhující program Prima Krimi – nejmladšího přírůstku skupiny Prima, který začal vysílat před méně než rokem. Stanice se zaměřuje především na zahraniční krimi a detektivní produkci. Diváci se tak mohou těšit na oblíbené seriály jako například Sběratelé kostí, Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, Castle na zabití nebo Myšlenky zločince. Diváci si užijí také množství premiér. Žhavou novinkou je minisérie Purpurové řeky, volné pokračování úspěšných filmů s Jeanem Renem natočených počátkem milénia. Ačkoli je hlavní role obsazená jiným hercem, tíživá atmosféra odlehlých koutů francouzského venkova, kde došlo k hrozivé vraždě, zůstává. Premiérový díl bude od 9. března vysílán každou sobotu v 20:15. Pro fanoušky populárního seriálu Myšlenky zločince přinášíme dobrou zprávu – premiérová 13. série vrací na scénu oblíbený tým specialistů, kteří se tentokrát musí popasovat s úmrtím jednoho z nich a s uprchlým masovým vrahem. Nové epizody budou vysílány od 25. března každý všední den od 22:05. Milovníci kriminální klasiky jistě ocení seriál Slečna Marplová podle předlohy mistryně oboru Agathy Christie o všudypřítomné staré dámě, která je postrachem i těch nejzákeřnějších zločinců – od 30. března každou sobotu a neděli od 18:15.

LaLa TV přináší hudební pořady pro nejmenší

Počet diváků dětských televizních pořadů roste neuvěřitelným tempem. A mezi ně patří také nová stanice freeSATu LaLa TV, která nabízí podobný program jako oblíbené Zpívánky. Od 1. dubna se tak děti mohou těšit na vysílání plné příjemných a zábavných českých písniček. Režisérem a producentem stanice je Peter Núněz, který stojí za populárními projekty jako je například Česko-slovenská superstar, Farma, SuperSilvester, Bajlando nebo Let´s Dance. 

 

Stanice budou dostupné pro všechny předplatitele freeSAT s balíčkem Medium HD. Stanici JOJ Cinema diváci naleznou na pozici 126 (po 5 měsících bude dostupná v balíčku Plus HD), stanice Prima Krimi bude dostupná na pozici 19 a LaLa TV na pozici 88.

Zákazníci s vlastními přijímači si mohou stanice Joj Cinema a Prima Krimi naladit podle následujících parametrů:

Kanál Balíček Pozice Satelit Transp. Freq (Mhz) Pol. Formát Modulace SR FEC změna
Joj Cinema HD Medium HD 126 Thor 6 BSS35 12380 Vertical DVB-S2 8PSK 30000 3/4 uvedení 1.3.2019
Prima Krima HD Medium HD 19 Thor 6 BSS28 12245 Horizontal DVB-S2 8PSK 30000 3/4 uvedení 1.3.2019