O HBO GO

 1. Co je HBO GO?Popis HBO GO naleznete na tomto odkaze

Registrace

 1. Jak se zaregistrovat do HBO GO?Předplaťte si balík HBO Pak nebo vyšší a automaticky získáte přístup do služby HBO GO zdarma! Jedinou informaci, kterou potřebujeme je váš e-mail, na který vám zašleme odkaz s aktivačním kódem, prostřednictvím kterého se zaregistrujete do služby HBO GO. Registrace je jednoduchá, stačí když vyplníte vlastní přihlašovací jméno a heslo.

Přihlášení

 1. Jak se přihlásit do HBO GO?Pro přihlášení se do služby HBO GO je zapotřebí navštívit web hbogo.cz nebo mít stáhnutou aplikaci ve vašem smartphonu, tabletu nebo televizi. Klikněte na "přihlášení", vyberte freeSAT Česká republika jako svého operátora, uveďte námi zaslaný aktivační kód a zvolte si své přihlašovací jméno a heslo.

Obnovení přihlašovacích údajů

 1. Zapomněli jste přihlašovací údaje do HBO GO?Na obnovu hesla stačí zadat přihlašovací jméno v možnosti "Zapoměli jste heslo?" v části "prihlášení". Automaticky vám odešleme odkaz na obnovu hesla na váš e-mail. Pokud jste si nezapamatovali žádné údaje do služby HBO GO, kontaktujte nás na čísle zákazníckeho centra freeSAT na čísle 222999900.

Technická podpora

 1. Podmínky používání HBO GO.1. Pro využívání služby HBO GO je potřebné mít předplacený balík HBO Pak, nebo vyšší nabídku.
  2. První registraci do HBO GO doporučujeme vykonat na počítači.
  3. Celkem je možné službu HBO GO využívat na 4 zařízeních, nezávisle od sebe. Pokud máte zaregistrovaných víc zařízení, je možné, že služba nebude fungovat správně. Spravovat zařízení - přidávat a mazat je možné i po přihlášení do Menu.
  4. V případě, že se vám stránka nezobrazuje správně, doporučujeme restartovat internetový přehlížeč, případně použít jiný.
  5. Pokud jsou Vaše služby omezené z důvodu neúhrady, služba HBO GO fungovat nebude.
  6. V případě jiné chyby, můžete kontaktovat naše klientské centrum na čísle 222 999 900, nebo podporu HBO GO na čísle 800 022 562.
^M