Všeobecné otázky

  1. Porucha satelitního přijímače.V případě, že máte satelitní přijímač zapůjčený od nás a dojde k jeho závadě, do 5 pracovních dnů Vám ho vyměníme. Prosíme, bezprostředně po zjištění závady nás o tom informujte.
  2. Je možné zařízení odevzdat nebo vyměnit na prodejně?Není to možné, tudíž i v případě, že už nechcete pokračovat ve využívání našich služeb a máte podanou řádnou výpověď, řiďte se prosím našimi instrukcemi a zařízení odevzdejte kurýrovi, kterého pro něj po vzájemné domluvě pošleme.
  3. Porucha dálkového ovladačePokud dálkový ovladač už nefunguje správně, znamená to, že je potřebné vyměnit baterie. Dálkový ovladač a satelitní přijímač se potřebují vzájemně vidět, aby dálkový ovladač mohl správně fungovat; proto nemá být mezi nimi nic, co by jim bránilo přímo se vidět. Pokud dálkový ovladač ani potom nefunguje a máte satelitní přijímač od nás, bezplatně Vám nový dálkový ovladač doručíme prostředníctvím kurýrní společnosti GLS, po dohodnutí termínu a údajů na doručení přes naši zákaznickou linku 222999900.
  4. Musím ponechat satelitní přijímač v pohotovostním režimu, pokud nesleduji televizi?Nový software je do satelitního přijímače pravidelně stahovaný ze satelitu. Prostředníctvím tohoto softwaru dostanete i nové služby. Pro příjem nového softwéru (a nových služeb) je důležité, abyste Váš satelitní přijímač nastavili do pohotovostního režimu v čase, kdy ho nepoužíváte a neodpojujete ho.
  5. Přepínání kanálů není velmi rychléPřepínání kanálů digitální televize trvá přibližně o půl sekundy déle než při analogové televizi.
  6. Jaké komponenty dostanu spolu se satelitním přijímačem?Spolu s přijímačem od nás dostanete přístupovou kartu, dálkový ovladač, síťový adaptér, HDMI kabel a manuál k přijímači. V případě, že Vaše televize nemá vstup na HDMI kabel, ale jen SCART, je potřebné si typ tohoto kabelu zabezpečit. Naše přijímače je možné využívat i přes SCART.
  7. Co je to MPEG4?Naše společnost pro zkvalitnění služeb postupně přechází na formát MPEG4, co je vyšší kvalita vysílání. Aktuálně jsou některé programy poskytované vo formátě MPEG2, ale postupně sa všechny přesunou na MPEG4, co může znamenat změny frekvencí jednotlivých kanálů. Na vlastních satelitních přijímačích se tyto změny nenastaví automaticky. V případě satelitního přijímače od nás, změny se projeví automaticky.
^M