O HBO GO

 1. Co je HBO GO?

  Vše co chcete vědět o službě HBO GO naleznete na této stránce

Registrace

 1. Jak se zaregistrovat do HBO GO?

  Předplaťte si balíček HBO Pak nebo vyšší a automaticky získáte přístup do služby HBO GO zdarma! 

  Přihlaste se do zákaznické zóny Můj freeSAT (pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat zde). V části Můj profil přejděte na kategorii „Přístup do portálu HBO Go a FilmBox+" a vygenerujte si kód pro přístup do HBO Go.

  Poté přejděte na stránku HBO GO a v pravém horním rohu vyberte možnost „Registrace“ Dále vyberte možnost „Aktivovat HBO GO“ Jako operátora vyberte freeSAT Česká republika, zadejte kód, který jste si vygenerovali a dále pak vytvořte Vaše přihlašovací údaje. Tím je registrace dokončena.

  .

Přihlášení

 1. Jak se přihlásit do HBO GO?

  Pro přihlášení se do služby HBO GO je zapotřebí navštívit web hbogo.cz nebo mít stáhnutou aplikaci ve vašem mobilním telefonu, tabletu nebo cyhtré televizi. Klikněte na "přihlášení", vyberte freeSAT Česká republika jako svého operátora, uveďte námi zaslaný aktivační kód a zvolte si své přihlašovací jméno a heslo.

Obnovení přihlašovacích údajů

 1. Zapomněli jste přihlašovací údaje do HBO GO?

  Na obnovu hesla stačí zadat přihlašovací jméno v možnosti "Zapomenuté heslo?" v části "přihlášení". Automaticky vám odešleme odkaz na obnovu hesla na váš e-mail. Pokud jste si nezapamatovali žádné údaje do služby HBO GO, kontaktujte nás na čísle zákaznického servisu.

Technická podpora

 1. Podmínky používání HBO GO

  1. Pro využívání služby HBO GO je potřebné mít předplacený balíček HBO Pak, nebo vyšší.
  2. První registraci do HBO GO doporučujeme vykonat na počítači.
  3. Celkem je možné službu HBO GO využívat na 4 zařízeních, nezávisle od sebe. Pokud máte zaregistrovaných víc zařízení, je možné, že služba nebude fungovat správně. Spravovat zařízení - přidávat a mazat je možné po přihlášení do Menu.
  4. V případě, že se vám stránka nezobrazuje správně, doporučujeme restartovat internetový prohlížeč, případně použít jiný.
  5. Pokud jsou Vaše služby omezené z důvodu neúhrady, služba HBO GO fungovat nebude.
  6. V případě technických potíží, můžete kontaktovat náš Zákaznický servis nebo podporu HBO GO na čísle 800 022 562.