FilmBox+

Jsme rádi, že se zajímáte o službu FilmBox+ a dovolte, abychom Vám poskytli několik základních informací. Služba Filmbox+ je k dispozici jako bonus všem zákazníkům freeSATu s předplaceným balíčkem FilmBox Pak umožní Vám sledovat nejkvalitnější filmy, seriály a další oblíbenou televizní zábavu online na PC, mobilních zařízeních (tablet, chytrý telefon) nebo také na Smart TV.

Modernizovaný systém Vám zprostředkuje nové filmové zážitky. Zcela nová platforma FilmBox+ Vám nyní umožní využívat funkce, jako je stahovaní a sledování v režimu offline, vytvářet seznam oblíbených položek nebo vybrat jazykovou verzi. Také nabídne vyšší obrazovou kvalitu, intuitivnější ovládání a mnoho dalšího.

 1. Co potřebuje zákazník pro přístup k aplikaci FilmBox+?

  Zákazník má přístup k aplikaci FilmBox+ s aktivovaným balíčkem FilmBox Pak, dokončenou registrací na stránkách FilmBox+ a samozřejmě musí mít připojení k internetu.

 2. Jak se může zákazník registrovat do aplikace FilmBox+?

  Přihlaste se do zákaznické zóny Můj freeSAT (pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat zde). V části Můj profil přejděte na kategorii „Přístup do portálu HBO Go a FilmBox+" a vygenerujte si kód pro přístup do FilmBox+.

  1. Na stránkách www.filmboxlive.cz klikněte na E-mail.
  2. Nyní zadejte jméno nebo přezdívku FilmBox účtu, Váš e-mail a heslo, kterým se budete přihlašovat do služby FilmBox+. Klikněte na tlačítko Registrovat se.
  3. POZOR v následném kroku se Vám zobrazí nabídka vyzkoušet si 7 denní zkušebn verzi, zde prosím klikněte na tlačítko ZPĚT zobrazeno tímto symbolem < nebo klikněte na tlačítko Zpět ve Vašem prohlížeči, neklikejte na tlačítko Zahájit 7 denní zkušebn verzi, byli byste vyzvání k zadání platební karty.
  4. Vytvoření účtu je tak dokončeno a systém Vás automaticky přihlásí.
  5. V pravém horním rohu klikněte na Vaše jméno (název účtu) a dále na možnost Můj účet.
  6. V sekci Podrobnosti o předplatném zvolte možnost Uplatnit poukázku. Vložte vygenerovaný kód a potvrďte červeným tlačítkem Uplatnit poukázku.
  7. Voucher je akceptován a Vám se zobrazí informace o 12ti měsíčním předplatném, které se nyní začíná čerpat.

 3. Když jsem již registrován, jak se přihlásím do služby FilmBox+ (na PC)?

  1. Na stránce www.filmboxlive.cz klikněte na tlačítko Přihlásit.
  2. Pokud máte účet spárovaný s účtem Google nebo Facebook, klikněte na Vámi používaný účet. Pokud jste při registraci použili jiné přihlašovací údaje, klikněte na tlačítko Zaregistrovat se, vyplňte email a heslo, které jste si zvolili při registraci.
  3. Zaregistrovat se, čímž se přihlásíte.

 4. Když jsem již registrován, jak se přihlásím do aplikace FilmBox+ na mobilním zařízení?

  1. Stáhněte si aplikaci FilmBox+ (dle operačního systému zařízení – Google play nebo App Store).
  2. Spusťte aplikaci FilmBox+.
  3. Klikněte na Menu – symbol tří vodorovných čar v levém horním rohu.
  4. Ve spodní části zvolte možnost Přihlásit se.
  5. Pokud máte účet spárovaný s účtem Google nebo Facebook, klikněte na Vámi používaný účet. Pokud jste při registraci použili jiné přihlašovací údaje, klikněte na Zaregistrovat se, vyplňte email a heslo, které jste si zvolili při registraci a potvrďte tlačítkem Zaregistrovat se.

 5. Když jsem již registrován, jak se přihlásím do aplikace FilmBox+ na Smart TV?

  Pro aktivaci služby FilmBox+ ve Vaši Smart TV slouží unikátní kód. Teto kód je automaticky generován a najdete jej pod Vašim účtem po přihlášení přes internetový prohlížeč na PC nebo přes aplikaci v mobilním zařízení.

  1. Vstupte na stránku www.filmboxlive.cz přes internetový prohlížeč na PC nebo přes aplikaci v mobilním zařízení.
  2. Přihlaste se ke svému účtu.
  3. Klikněte na jméno Vašeho účtu v pravém horním rohu v případě použití PC nebo na tlačítko Menu – symbol tří vodorovných čar v levém horním rohu v případě použití aplikace v mobilním zařízení.
  4. Zvolte možnost Aktivovat zařízení.
  5. Zobrazí se Vám kód pro spárování Vaši Samrt TV s účtem FilmBox+.
  6. Spusťte aplikaci FilmBox+ na Vaši Smart TV.
  7. Vyplňte přihlašovací údaje včetně kódu a Přihlaste se.


Nevíte si rady s registrací nebo s přihlášením do Filmbox+ ? Pročtěte si náš zjednodušený návod jak na to.

V případě jakýchkoli technických potíží se službou Filmbox+ nebo s mobilní aplikací prosím neváhejte kontaktovat technické oddělení FilmBox+ na adrese support@filmbox.com.