FilmBox+

Jsme rádi, že se zajímáte o službu FilmBox+ a dovolte, abychom Vám poskytli několik základních informací. Služba Filmbox+ je k dispozici jako bonus všem zákazníkům freeSATu s balíčkem FilmBox Pak přijímaným se satelitu Thor, při případně s balíčkem Kombi+ jenž přijímají signál ze satelitu Astra. Tato služba Vám umožní sledovat nejkvalitnější filmy, seriály a další oblíbenou televizní zábavu online na PC, mobilních zařízeních (tablet, chytrý telefon) nebo také na Smart TV.

Nový systém Vám zprostředkuje nové filmové zážitky. Zcela nová platforma FilmBox+ Vám nyní umožní využívat funkce, jako je stahovaní a sledování v režimu offline, vytvářet seznam oblíbených položek nebo vybrat jazykovou verzi. Také nabídne vyšší obrazovou kvalitu, intuitivnější ovládání a mnoho dalšího.

 1. Co potřebuje zákazník pro přístup k aplikaci FilmBox+?

  Zákazník má přístup k aplikaci FilmBox+ s aktivovaným balíčkem FilmBox Pak resp. Kombi+, dokončenou registrací na stránkách FilmBox+ a samozřejmě musí mít připojení k internetu.

 2. Jak se může zákazník registrovat do aplikace FilmBox+ když mám balíček FilmBox Pak?

  Přihlaste se do zákaznické zóny Můj freeSAT (pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat zde). V části Můj profil přejděte na kategorii „Přístup do portálu HBO Max a FilmBox+" a aktivujte si přístup do FilmBox+.

  1. Vyberete zelené pole Aktivovat.
  2. Na emailovou adresu registrovanou v zákaznické zóně obdržíte přihlašovací údaje.
  3. Tyto údaje zadáte na stránkách Filmbox plus zde.

 3. Jak se může zákazník registrovat do aplikace FilmBox+ když mám balíček Kombi+?

  Registraci můžete provést pouze na PC nebo na mobilním zařízení prostřednictvím internetového prohlížeče, nikoli přes aplikaci.

  1. Kontaktuje Zákaznický servis freeSATu a požádejte operátora o aktivační kód, který budete potřebovat k registraci do služby FilmBox+.
  2. Na stránkách www.filmbox.com zvolte v pravém horním rohu tlačítko Přihlásit se a následně tlačítko Registrovat se.
  3. Nyní zadejte jméno nebo přezdívku FilmBox účtu, Váš e-mail a heslo, kterým se budete přihlašovat do služby FilmBox+. Klikněte na tlačítko Registrovat se.
  4. POZOR, v následujícím kroku se Vám zobrazí nabídka vyzkoušet si 7 denní zkušební verzi, zde prosím klikněte na tlačítko Zpět zobrazeno tímto symbolem < nebo klikněte na tlačítko Zpět ve Vašem prohlížeči, neklikejte na tlačítko Zahájit 7 denní zkušební verzi, byli byste vyzvání k zadání platební karty.
  5. Vytvoření účtu je tak dokončeno a systém Vás automaticky přihlásí.
  6. V pravém horním rohu klikněte na Vaše jméno (název účtu) a dále na možnost Můj účet.
  7. V sekci Plán a faktureace zvolte možnost Uplatnit dárkový kupón. Vložte číslo voucheru, které najdete níže pod tímto návodem a potvrďte červeným tlačítkem Uplatnit poukázku. Následně budete vyzváni k potvrzení voucheru tlačítkem Aktivovat můj voucher.
  8. Voucher je akceptován a Vám se zobrazí informace o 12ti měsíčním předplatném, které se nyní začíná čerpat.

 4. Když jsem již registrován, jak se přihlásím do služby FilmBox+ (na PC)?

  1. Na stránce www.filmbox.com klikněte na tlačítko Přihlásit.
  2. Pokud máte účet spárovaný s účtem Google nebo Facebook, klikněte na Vámi používaný účet. Pokud jste při registraci použili jiné přihlašovací údaje, klikněte na tlačítko E-mail, vyplňte email a heslo, které jste si zvolili při registraci.
  3. Klikněte na tlačítko Přihlásit se, čímž se přihlásíte.

 5. Když jsem již registrován, jak se přihlásím do aplikace FilmBox+ na mobilním zařízení?

  1. Stáhněte si aplikaci FilmBox+ (dle operačního systému zařízení – Google play nebo App Store).
  2. Spusťte aplikaci FilmBox+.
  3. Klikněte na ikonu Můj účet v pravém dolním rohu.
  4. Zvolte možnost Přihlásit se.
  5. Pokud máte účet spárovaný s účtem Google nebo Facebook, klikněte na Vámi používaný účet. Pokud jste při registraci použili jiné přihlašovací údaje, klikněte na Zaregistrovat se, vyplňte email a heslo, které jste si zvolili při registraci a potvrďte tlačítkem Zaregistrovat se.

 6. Když jsem již registrován, jak se přihlásím do aplikace FilmBox+ na Smart TV?

  Pro aktivaci služby FilmBox+ ve Smart TV slouží unikátní kód. Tento kód je automaticky zobrazován při prvním spuštění aplikace na Vašem zařízení nebo po delší době, kdy jste službu aktivně nevyužívali.

  1. Spusťte aplikaci FilmBox+ na Vaši Smart TV.
  2. Vyplňte přihlašovací údaje a Přihlaste se. Následně se vám zobrazí kód pro aktivaci Vaši Smart TV.
  3. Vstupte na stránku www.filmbox.com přes internetový prohlížeč na PC nebo přes aplikaci v mobilním zařízení.
  4. Klikněte na ikonu Vašeho účtu v pravém horním rohu v případě použití PC nebo v pravém dolním rohu v případě použití aplikace v mobilním zařízení.
  5. Zvolte možnost Aktivujte svou TV.
  6. Zadejte kód, který se Vám zobrazuje na Vaši Smart TV, potvrďte tlačítkem Aktivovat. Následně dojde ke spárování účtu FilmBox+ s Vaší Smart TV a aplikace se spustí.V případě jakýchkoli technických potíží se službou Filmbox+ nebo s mobilní aplikací prosím neváhejte kontaktovat technické oddělení FilmBox+ na adrese support@filmbox.com.