Dostupné kdekoliv

Technologie satelitní televize Vám přináší úžasné televizní zážitky přímo v pohodlí domova. Jednou z největších výhod satelitní televize je oblast pokrytí: můžete žít skoro kdekoliv v Čechách a mít stovky televizních programů ve vysoké kvalitě.

Zobrazit nabídku
#

Široký výběr programů (> 100 programů)

Tato technologie nám umožňuje nabídnout Vám více jak 100 vysokokvalitních digitálních programů, počínaje Vašimi oblíbenými místními a konče známými mezinárodními. Naše široká nabídka programových balíčků je šitá na míru celé Vaší rodině. Programy v nich obsažené poskytují pořady nejrůznějšího druhu – od zábavných show přes filmy, animované seriály, dokumenty až po hudbu či relace o životním stylu.

Zobrazit balíčky
#

Prémiové programy a další možnosti

A co takhle obohatit si Váš programový balíček prémiovým obsahem? Vyberte si HBO Pak nebo HBO MaxPak a vychutnávejte si HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax, Cinemax 2 a HBO GO – internetovou knihovnu filmů. Pokud chcete komerční filmy, přidejte si k Vašim službám FilmBox Pak, získáte tak filmy pro celou rodinu s programy FilmBox Premium, FilmBox Family a FilmBox Plus. Nebo můžete zkusit balíček freeSAT active s programy pro dospělé. Navíc poskytujeme i možnost výběru programů v HD kvalitě.

Vyberte si z našich balíčků
#

Satelity Thor 5 a 6 (0,8° W)

Tyto dva satelity byly spuštěné v letech 2008 a 2009. Pokrývají téměř všechny evropské krajiny a poskytují vysokokvalitní digitální signál do každé domácnosti. Kromě množství programů zahrnutých v našich balíčcích budete mít přístup k výběru volně dostupných programů FTA (free to air), které jsou vysílané našimi satelity. Nasměrujte Vaši satelitní anténu na 0,8° západně, aktivujte si službu freeSAT a užívejte si naší nabídku.

Vyberte si z našich balíčků
#
^M