Naplánujte si sledování (EPG)

Co dávají v televizi dnes večer? Elektronický programový průvodce (EPG) je součástí každého balíčku freeSAT. EPG je ekvivalent tištěného televizního programu, který Vám nejen ukáže, co se vysílá, ale přidá k tomu i krátký popis.

Zobrazit tv program
#

HBO kdykoliv a kdekoliv s HBO GO (HBO GO)

Jste na cestách? Vstupte do knihovny se stovkami filmů a dokumentů přes Vaše oblíbené zařízení, ať už je to smartfon, tablet nebo zpět doma přes Váš smart televizor. S HBO GO si můžete vychutnat okamžitý a neomezený přístup k nejlepším programům, filmům a dokumentům programu HBO, kdykoliv budete chtít. Už nikdy nezmeškáte epizodu svého oblíbeného seriálu. Služba HBO GO je zahrnutá ve všech našich balíčcích HBO.

Prohlédnout HBO GO
#

Poslouchejte rádio

Poslouchejte rozhlasové stanice přímo z Vašeho televizoru nebo domácího kina. Digitální rozhlasové stanice nabízí vynikající zvukový zážitek. Digitální zvuk Dolby 5.1 promění Váš obývák na koncertní síň. Digitální rádio v sobě nemá žádné syčení a praskání, tlumení ani překrývání – je to jednoduše skvělá volba na volný čas. Široký výběr rozhlasových stanic je k dispozici všem předplatitelům služby freeSAT.

#