Dopřejte si hlubší zážitek!

Už od roku 2000 freeSAT poskytuje bezstarostnou zábavu pro celou rodinu! Jen za posledních pět let jsme zdvojnásobili počet televizních programů a většinu z nich jsme Vám nabídli ve vysokém rozlišení už v základních balíčcích. Užívejte si svoje oblíbené televizní programy ve vysokém rozlišení a vyberte si z našich prémiových balíčků, které ještě zintenzivní Vaše televizní zážitky.

Vyberte si z našich balíčků
#

Naše služby Vám poskytneme,
ať jste kdekoli!

Televizní signál Vám dokážeme zajistit bez ohledu na to, kde bydlíte. Satelitní služba freeSAT je dostupná všude a ve vynikající kvalitě. Díky pokrytí satelitní technologií Vám můžeme nabídnout naše služby kdekoliv – nezáleží na tom, kde bydlíte a jaká je ve Vašem okolí infrastruktura. Každý může přijímat vysoce kvalitní digitální signál a stovky televizních programů!

Vyberte si z našich balíčků
#

Výjimečná péče o zákazníky!

Naše centrum služeb zákazníkům můžete kontaktovat nejrůznějšími způsoby: telefonicky, e-mail, dokonce i přes naši facebookovou stránku nebo přes funkci „Zavolejte mi zpět“. Naši operátoři Vás kontaktují a zodpoví všechny Vaše otázky. Jsme hrdí na dlouhodobou věrnost našich zákazníků a děláme všechno pro jejich maximální spokojenost.

Vyberte si z našich balíčků
#

Vždy k Vašim službám!

Kromě vynikající péče o naše zákazníky Vám nabídneme i služby široké sítě přes 200 autorizovaných prodejců a instalačních techniků, kteří dokážou přenést všechny naše služby rychle a bez problémů až k Vám domů.

Vyberte si z našich balíčků
#

Výborná kvalita a různorodý obsah!

Díky špičkovému technickému zázemí vysíláme televizní programy freeSAT v dokonalé obrazové a zvukové kvalitě. U nás si bez problémů najde svou zábavu celá Vaše rodina!

Hledáte nejlepší filmy? Nejnovější hollywoodské seriály? Dobrodružství? Dokumenty? Animované filmy? Zprávy? Programy o vaření? HBO kdykoliv na tabletu nebo počítači? Poskytujeme široký výběr žánrů, od základního programového balíčku až po prémiové balíčky. U nás vždy najdete televizní program, který bude 100% vyhovovat Vám i Vašim nejbližším!

Vyberte si z našich balíčků
#
^M