Co byste měli vědět o HBO Max?

HBO Max je obsáhlá on-line knihovna pro Vaše PC, tablet, chytrý telefon nebo Smart TV. Od teď můžete sledovat ty nejlepší filmy a seriály HBO 24 hodin denně, sedm dní v týdnu kdekoliv a kdykoliv.

Kdykoliv a kdekoliv

HBO Max nabízí okamžitý a neomezený přístup k filmům a všem dílům úspěšných seriálů HBO kdykoliv a kdekoliv

Uvidíte jako první

Možnost zhlédnout některé z nejlepších pořadů ještě před televizní premiérou

042 - Devices Created with Sketch.

Až na 4 zařízeních

Možnost registrovat až 4 různé zařízení

Velké množství obsahu

Více než 2000 hodin televizního obsahu

Dětská ochrana

Bezpečné řešení, které chrání děti a rodičům umožňuje mít snadnou kontrolu

Vždy česky

V původním znění s titulky nebo v českém jazyce

Jak můžete získat HBO Max?

HBO Max nyní můžete mít bez poplatku! Jako bonus k balíčkům HBO Pak a HBO Max Pak, získáte přístup do online knihovny HBO Max a vychutnáte si tak největší filmové trháky a seriály HBO kdekoliv a kdykoliv.

Přihlaste se do zákaznické zóny Můj freeSAT (pokud ještě nemáte účet, můžete se registrovat zde). V části Můj profil přejděte na kategorii „Přístup do portálu HBO Max a Filmbox+" a vygenerujte si kód pro přístup do HBO Max. Aplikaci HBO Max si můžete stáhnout do svého chytrého telefonu nebo tabletu, který je podporovaný službou HBO Max. Pokud budete chtít sledovat filmy a seriály na svém osobním počítači, navštivte www.hbomax.com. Aplikaci HBO Max najdete také předinstalovanou v podporovaných Smart TV (seznam podporovaných zařízení naleznete na stránkách www.hbomax.com).

Rozhodnutím HBO nebude od 19. 1. 2022 aplikace HBO Max dostupná ve starších zařízeních Samsung s OS Orsay a OS Tizen verze roku 2015, LG s WebOS 3.5 a starší a PlayStation 3. Aplikace proto nebude již dostupná ke stažení na daných zařízení. Doporučujeme využívat HBO Max v jiném podporovaném zařízení – více informací najdete na stránkách HBO MAX.

HBO Max je on-line služba, která vyžaduje připojení k internetu. Náklady na internet hradí odběratel. Zkontrolujte si pravidla a podmínky Vašeho internetového poskytovatele a/nebo Vašeho mobilního operátora. Služba HBO Max je omezena na jeden účet zákazníka freeSAT. Zákazníci si mohou registrovat více zařízení, ale současně obsah sledovat jen na dvou z nich zároveň. Aplikace HBO Max je k dispozici na AppStore pro iOS a na Google Play pro Android. Seznam podporovaných zařízení a veškeré podmínky používání služby HBO MAX najdete vždy na stránkách HBO Max.