Co byste měli vědět o HBO GO?

HBO GO je obsáhlá on-line knihovna pro Vaše PC, tablet, chytrý telefon nebo Smart TV. Od teď můžete sledovat ty nejlepší filmy a seriály HBO 24 hodin denně, sedm dní v týdnu kdekoliv a kdykoliv.

Kdykoliv a kdekoliv

HBO GO nabízí okamžitý a neomezený přístup k filmům a všem dílům úspěšných seriálů HBO kdykoliv a kdekoliv

Uvidíte jako první

Možnost zhlédnout některé z nejlepších pořadů ještě před televizní premiérou

042 - Devices Created with Sketch.

Až na 4 zařízeních

Možnost registrovat až 4 různé zařízení

Velké množství obsahu

Více než 2000 hodin televizního obsahu

Dětská ochrana

Bezpečné řešení, které chrání děti a rodičům umožňuje mít snadnou kontrolu

Vždy česky

V původním znění s titulky nebo v českém jazyce

Jak můžete získat HBO GO?

HBO GO nyní můžete mít bez poplatku! Jako bonus k balíčkům HBO Pak, HBO HD Pak a HBO Max Pak, získáte přístup do online knihovny HBO GO a vychutnáte si tak největší filmové trháky a seriály HBO kdekoliv a kdykoliv.

Je to jednoduché, stačí kliknout na formulář a zaregistrovat se. Do formuláře uveďte svou e-mailovou adresu a my Vám pak pošleme personalizovanou pozvánku k přihlášení do služby HBO GO. Po přihlášení si můžete stáhnout aplikaci HBO GO do svého chytrého telefonu nebo tabletu, který je podporovaný službou HBO GO (zde naleznete seznam podporovaných zařízení). Pokud budete chtít sledovat filmy a seriály HBO na svém osobním počítači, navštivte hbogo.cz. Aplikaci HBO GO najdete také předinstalovanou v podporovaných Smart TV, kde však může být součástí aktualizací firmware nebo je potřeba stáhnout si ji zdarma z webového obchodu výrobce aplikace.

HBO GO je on-line služba, která vyžaduje připojení k internetu. Náklady na internet hradí odběratel. Zkontrolujte si pravidla a podmínky Vašeho internetového poskytovatele a/nebo Vašeho mobilního operátora. Služba HBO GO je omezena na jeden účet zákazníka freeSAT. Zákazníci si mohou registrovat až 4 zařízení a současně obsah sledovat na dvou z nich zároveň. Zatímco zákazník je oprávněn měnit zařízení, je stanoven limit na 4 různé zařízení v rámci jednoho kalendářního měsíce na jeden účet. Zařízení, které je odhlášeno z účtu, nemůže být znovu přihlášeno ve lhůtě 24 hodin. Aplikace HBO GO je k dispozici na AppStore pro iOS a na Google Play pro Android. Seznam podporovaných zařízení najdete zde. Aplikace HBO GO je k dispozici pro některé modely LG Smart TV a Samsung Smart TV. Seznam televizorů s aplikací HBO GO najdete zde. Pokud máte jakékoliv otázky ohledně přihlášení do služby, kontaktujte prosím naše klientské centrum.

App StoreGoogle play
^M