Co je FilmBox+ ?

FilmBox+ je zábavná aplikace rozšiřující balíček FilmBox Pak* a Kombi+, díky které můžete na základě objednaného balíčku sledovat stovky filmů a videí na požádání či živě. Díky aplikaci FilmBox+ , dostupné na PC, mobilech, tabletech, ale i smart TV a hracích konzolích, můžete mít své oblíbené programy vždy a všude s sebou.

Knihovna videí

Více než tisíc filmů díky knihovně videí na požádání.

Opětovné přehrávání

Obnovení přehrávání a opětovné přehrávání oblíbených programů.

IOS i Android

K dispozici na zařízeních s operačním systémem iOS a Android.

Kdykoliv a kdekoliv

Programy z balíčku FilmBox Pak* dostupné kdykoliv a kdekoliv.

Dalších 6 programů

Dalších 6 programů s živým vysíláním, exkluzivně v aplikaci

Celkem 10 programů živě

Získáte kompletně 10 programů s živým vysíláním

Jak můžete získat aplikaci FilmBox+ ?

Prémiový obsah aplikace FilmoBox+ mohou využívat všichni zákazníci freeSATu s aktivovaným balíčkem FilmBox Pak* nebo Kombi+ a to bez jakýchkoliv dalších poplatků.

Pokud máte balíček FilmBox Pak a přijímáte signál ze satelitu THOR, pak se nejprve se zaregistrujte do Můj freeSAT a následně do aplikace FilmBox+. Jestliže, ale využíváte balíček Kombi+, přijímáte signál ze satelitu ASTRA, pak kontaktuje Zákaznický servis freeSATu a požádejte operátora o aktivační kód, který budete potřebovat k registraci do aplilkace FilmBox+. Více informací o registraci najdete zde.

* Co je FilmBox Pak?

FilmBox Pak je jeden z programových balíčků služby freeSAT, který je dostupný zákazníkům s původními balíčky medium HD a plus HD ze satelitu Thor 6, Thor 7 a Intelsat 0.8°W. FilmBox Pak nabízí 4 filmové programy s nonstop vysíláním - FilmBox Extra HD, FilmBox Premium HD, FilmBox Stars, FilmBox Family a dále tématické programy jako DocuBox a FightBox. S poplatkem levnějším než lístek do kina si můžete užívat filmové hity, inscenace i úspěšné seriály.